חזון החברה
 
 
  טרקלין מגורי יוקרה יותר מיועץ בשבילך
 
חדשנות , איכות , חזון
בפעילותה הענפה , מקפידה טרקלין לעמוד בסטנדרטים המוכתבים על ידי חזון החברה. היא עושה מאמצים רבים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לעמוד בקדמת הענף , בדרישות החוק ובאמות המוסר.
 
טרקלין , על סוכניה ומנהליה , מחוייבת לשיפור השירות ללקוחותיה , להתמקד בצרכיהם ולפתח מערכת יחסים פתוחה , אמינה ונאמנה המבוססת על הקשבה , איכפתיות והרצון להעניק ללקוח חווית קניה יחודית . לקדם ולטפח את המשאב האנושי שהינו הנדבך העיקרי בהנעת החברה , לעורר את התשוקה למקצוענות ואת היכולת לקדם  משמעויות ויכולות חדשות לעולם הנדל"ן .לעמוד תמיד בחזית המקצוענות ולתרום לקהילה. טרקלין תמשיך לחדש וליזום , ללמוד ולהדריך , כל זאת מתוך ההכרה העמוקה שטובת הלקוח עולה תמיד בקנה אחד עם טובתה שלה , ותוך שמירת קשר הדוק עם הלקוחות באמצעות סוכניה.
 
בבסיס הפעילות של כל חברה עומד החזון ה"אני מאמין" שלה . אנחנו בטרקלין , בחרנו להציב במרכז הפעילות שלנו ההתחייבות להעניק לך יותר . יותר מנכס כלכלי , יותר מבית , יותר משירות . בכל מפגש איתנו תגלה ערכים שתוכל להיזדהות איתם :
 
הגינות
 אבן היסוד לכלל הפעילות שלנו כחברה, היא ההקפדה על כללי האתיקה העסקית, תוך שמירה על אמות מוסר גבוהות. אנו מחויבים לפעול ביושר ובהגינות, תוך פתיחות ושקיפות עם לקוחותינו, שותפינו, וסוכנינו בחברה
 איכות ומקצוענות
 העוצמה המקצועית שלנו טמונה במצוינות: בשירות מצוין, במוצרים מצוינים ובניהול מצוין. לפיכך אנו מקפידים על איכות מרבית ובלתי מתפשרת בכל תחומי פעילותינו, תוך חתירה מתמדת להתחדשות בתחום פתרונות יצירתיים מתקדמים .
 
 תמורה
ליצור את הערך המירבי עבור לקוחותיה .